Konsultacje nauczycieli
I semestr rok szkolny 2019/2020
1 |
Antoniuk Mariusz |
środa/s.109 |
8.00-8.45 |
czwartek/s.109 |
14.30-15.20 |
2 |
Babiliński-Miłoszewska Renata |
środa/s.19 |
15.20-16.15 |
piątek/s.19 |
14.35-15.20 |
3 |
Batożyński Kamil |
wtorek/PN |
15.30-16.15 |
czwartek/PN |
16.20-17.05 |
4 |
Bianga Krzysztof |
wtorek/warsztaty |
8.00-8.45 |
czwartek/warsztaty |
14.35-15.20 |
5 |
Błażewicz Iwona |
poniedziałek/s.206 |
8.00-8.45 |
środa/s.206 |
15.20-16.15 |
6 |
Budny Wioleta |
wtorek/s.203 |
15.30-16.15 |
środa/s.217 |
15.20-16.15 |
7 |
Budzisz Marian |
czwartek/warsztaty |
14.30-15.20 |
||
8 |
Chojka Elżbieta |
środa/s.06 |
9.50-10.35 |
piątek/s.06 |
14.35-15.20 |
9 |
Cwalina Robert |
wtorek/A26 |
16.20-17.05 |
czwartek/PN |
9.50-10.35 |
10 |
Deręgowski Marian |
poniedziałek/gab.dyrektora |
14.30-15.15 |
||
11 |
Domańska Monika |
poniedziałek/s.101 |
12.45-13.30 |
czwartek/s.101 |
14.35-15.20 |
12 |
Felska-Barczyk Kamila |
poniedziałek/s.205 |
14.35-15.20 |
wtorek/PN |
8.00-8.45 |
13 |
Formańska-Żadkowska |
poniedziałek/PN |
14.35-15.20 |
czwartek/PN |
11.50-12.35 |
14 |
Grycewicz Roman |
poniedziałek/SG |
14.35-15.20 |
wtorek/SG |
10.45-11.30 |
15 |
Guzek Teresa |
poniedziałek/PN |
14.35-15.20 |
piątek/PN |
14.35-15.20 |
16 |
Gzela Adam |
środa/s.205 |
16.20-17.05 |
czwartek/PN |
11.50-12.35 |
17 |
Gzela Łucja |
poniedziałek/s.102 |
15.30-16.15 |
środa/PN |
10.45-11.30 |
18 |
Hinz Andrzej |
poniedziałek/warsztaty |
13.40-14.25 |
wtorek/warsztaty |
7.10-7.55 |
19 |
Iwanina Mirosław |
środa/s.A6 |
12.45-13.30 |
czwartek/s.A6 |
16.20-17.05 |
20 |
Jarosz Marcin |
czwartek/PN |
10.45-11.30 |
||
21 |
Jelińska Natalia |
poniedziałek/PN |
11.50-12.35 |
wtorek/PN |
15.20-16.15 |
22 |
Kasperkowiak Eugeniusz |
czwartek/PN |
7.10-7.55 |
czwartek/PN |
14.35-15.20 |
23 |
Kasperkowiak Krystyna |
poniedziałek/PN |
14.35-15.20 |
wtorek/PN |
10.45-11.30 |
24 |
Klimek Wiesława |
poniedziałek/s.124 |
15.30-16.15 |
środa/PN |
9.50-10.35 |
25 |
Komodzińska Katarzyna |
wtorek/PN |
7.10-7.55 |
czwartek/s.203 |
17.05-17.50 |
26 |
Konieczna Katarzyna |
środa/warsztaty |
14.35-16.05 |
||
27 |
Konkol Krzysztof |
poniedziałek/s.110 |
14.35-15.20 |
||
28 |
Kowalska Helena |
poniedziałek/s.101 |
7.10-7.55 |
wtorek/s.101 |
14.35-15.20 |
29 |
Kozar Dorota |
środa/PN/s.123 |
14.35-15.20 |
piątek/PN |
15.30-16.15 |
30 |
Kur Adam |
wtorek/SG |
8.55-9.40 |
środa/SG |
16.15-17.00 |
31 |
Kurr Leon |
wtorek/A24 |
9.50-10.35 |
środa/A24 |
7.10-7.55 |
32 |
Ladach Dawid |
poniedziałek/PN |
8.00-8.45 |
środa/PN |
15.30-16.15 |
33 |
Lemańczyk Joanna |
poniedziałek/PN/s.125 |
7.10-7.55 |
środa/PN |
15.30-16.15 |
34 |
Lipowski Edward |
czwartek/s.02 |
17.10-17.55 |
piątek/s.02 |
17.10-17.55 |
35 |
Litzbarski Sławomir |
środa/A26 |
17.05-17.50 |
||
36 |
Lubińska Dorota |
poniedziałek/s.20 |
13.40-14.25 |
wtorek/s.20 |
15.30-16.15 |
37 |
Lutomska Ewa |
poniedziałek/PN |
15.30-16.15 |
czwartek/PN |
15.30-16.15 |
38 |
Łaźniewska-Kostrzewa Anna |
wtorek/PN |
9.50-10.35 |
czwartek/s.105 |
16.15-17.00 |
39 |
Łoboda Marta |
piątek/s.106 |
9.50-10.35 |
piątek/s.106 |
14.35-15.20 |
40 |
Marjańska Dorota |
poniedziałek/s.204 |
7.10-7.55 |
środa/s.204 |
15.30-16.15 |
41 |
Maślakiewicz Grażyna |
środa/s.107 |
8.00-8.45 |
poniedziałek/s.107 |
14.35-15.20 |
42 |
Matuszak Magdalena |
piątek/PN |
16.15-17.00 |
||
43 |
Mazur-Czajka Jan |
poniedziałek/s.07 |
15.30-16.15 |
czwartek/PN |
12.45-13.30 |
44 |
Modrzejewski Błażej |
poniedziałek/PN |
9.50-10.35 |
czwartek/PN |
16.15-17.00 |
45 |
Muszyńska Danuta |
poniedziałek/A27 |
7.10-7.55 |
||
46 |
Neubauer Joanna |
poniedziałek/PN |
15.20-16.00 |
środa/PN |
10.45-11.30 |
47 |
Niedzielska Karina |
poniedziałek/PN |
8.55-9.40 |
piątek/PN |
14.35-15.20 |
48 |
Pawlicki Jerzy |
środa/SG |
16.15-17.00 |
piątek/SG |
10.45-11.30 |
49 |
Pisała Wioletta |
czwartek/PN/s.104 |
14.35-15.20 |
czwartek/PN/s.104 |
15.30-16.15 |
50 |
Rachlewicz-Maraś Jolanta |
środa/PN |
16.15-17.00 |
piątek/PN |
15.30-16.15 |
51 |
Sierżęga Tadeusz |
środa/warsztaty |
16.20-17.15 |
||
52 |
Skrabaszewska Ewa |
poniedziałek/PN |
8.00-8.45 |
wtorek/PN |
15.30-16.15 |
53 |
Skwierawski Grzegorz |
poniedziałek/PN |
14.35-15.20 |
||
54 |
Sośnicki Maciej |
środa/SG |
11.50-12.35 |
piątek/SG |
16.15-17.00 |
55 |
Stoiński Michał |
poniedziałek/SG |
9.50-10.35 |
poniedziałek/SG |
15.30-16.15 |
56 |
Stola Jacek |
poniedziałek/PN |
16.15-17.00 |
piątek/PN |
17.10-17.55 |
57 |
Sykulak Bogdan |
wtorek/warsztaty |
14.30-16.00 |
||
58 |
Szewczyk Ryszard |
wtorek/SG |
15.30-16.15 |
piątek/SG |
11.50-12.35 |
59 |
Szudrowicz Barbara |
poniedziałek/PN |
14.35-15.20 |
||
60 |
Śledzińska Agata |
wtorek/PN |
11.50-12.35 |
piątek/PN |
15.30-16.15 |
61 |
Tychnowski Wojciech |
środa/PN |
8.00-8.45 |
||
62 |
Veynar Ryszard |
poniedziałek/s.202 |
7.10-7.55 |
poniedziałek/PN |
9.50-10.35 |
63 |
Wesołowski Marek |
poniedziałek/s.217 |
15.30-16.15 |
||
64 |
Wielgus Barbara |
poniedziałek/s.210 |
7.10-7.55 |
środa/s.210 |
14.35-15.20 |
65 |
Wojtkiewicz Radosław |
poniedziałek/s.01 |
7.10-7.55 |
||
66 |
Wójciak Janusz |
poniedziałek/s.213 |
7.10-7.55 |
wtorek/PN |
12.45-13.30 |
67 |
Wrześniewska-Woźniczka Jolanta |
wtorek/s.20 |
14.35-15.20 |
środa/A35 |
15.30-16.15 |
68 |
Wulgaris Andreas |
środa/PN |
10.45-11.30 |
czwartek/s.103 |
15.30-16.15 |
69 |
Zblewski Adam |
środa/SG |
10.45-11.30 |
piątek/SG |
15.30-16.15 |
70 |
Kaczerski Krystian |
czwartek/A24 |
16.20-17.05 |
||
71 |
Horodeński Jeremi |
wtorek/A24 |
15.30-16.15 |
||
72 |
Łobodziński Maciej |
piątek/s.02 |
14.35-15.20 |