Lp. | Nazwisko | Imię | Nauczany przedmiot – rok szkolny 2022/23 |
1 |
Andrzejewska |
Anna |
wicedyrektor ds. wychowawczych, wychowanie do życia w rodzinie, psycholog |
2 |
Andrzejewski |
Jacek |
język niemiecki |
3 | Antoniuk | Mariusz | język angielski, język angielski zawodowy |
4 | Babilinski-Miłoszewska | Renata | język niemiecki |
5 |
Bałwas |
Rajmund | pedagog |
6 |
Bargieł |
Kamil |
przedmioty elektroniczne |
7 | Batożyński | Kamil | przedmioty informatyczne |
8 |
Bączek-Motała |
Barbara |
wychowanie fizyczne |
9 |
Bednarska |
Aneta |
historia |
10 | Bianga | Krzysztof | przedmioty mechaniczne, przedmioty chłodniczo-klimatyzacyjne |
11 |
Bieszczad |
Tadeusz |
chemia |
12 |
Bladoszewski |
Wojciech |
język polski |
13 | Błażewicz | Iwona | matematyka |
14 | Brytan |
Hanna |
przedmioty informatyczne |
15 | Budny | Wioleta | przedmioty informatyczne |
16 |
Budzisz |
Marian |
przedmioty chłodniczo-klimatyzacyjne |
17 |
Bystrek |
Adam |
przedmioty elektroniczne |
18 |
Chabiera |
Zofia |
fizyka |
19 | Cwalina | Robert | przedmioty elektryczne |
21 |
Dułak |
Magdalena | biblioteka |
22 |
Dumańska |
Anna |
język angielski |
23 | Duszyńska |
Anna |
język niemiecki |
24 | Dymek |
Sławomir |
przedmioty elektroniczne |
25 |
Ebertowska | Monika | historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie |
26 | Felska-Barczyk | Kamila | matematyka, chemia |
28 | Gronek |
Ryszard |
przedmioty elektryczne |
29 | Grudka |
Michał |
wychowanie fizyczne |
30 | Grycewicz | Roman | wychowanie fizyczne |
31 | Guzek | Teresa | geografia, język angielski, język angielski zawodowy |
32 |
Hanyż |
Elżbieta |
matematyka |
33 | Hinz | Andrzej | przedmioty mechaniczne, przedmioty mechatroniczne |
34 | Iwanina | Mirosław | przedmioty elektryczne, przedmioty mechatroniczne |
35 |
Janta |
Bożena |
etyka, język polski |
36 | Jelińska | Natalia | przedmioty mechaniczne, przedmioty mechatroniczne |
37 |
Kadaj |
Karolina |
język polski |
38 | Kartawa-Maślakiewicz | Grażyna | język polski, informatyka |
39 | Kasperkowiak | Eugeniusz | przedmioty informatyczne |
40 | Kasperkowiak | Krystyna | przedmioty informatyczne |
41 |
Kasperowicz |
Marta |
język polski |
42 | Klimek | Wiesława | język angielski, język angielski zawodowy |
43 |
Kołacz |
Marcin |
przedmioty informatyczne |
44 | Komodzińska | Katarzyna | kierownik szkolenia praktycznego, przedmioty informatyczne kontakt tel:503917039 email: ksp@zschie.edu.pl |
Komorowski |
Michał |
historia |
|
45 | Konkol | Krzysztof | przedmioty chłodniczo-klimatyzacyjne |
46 | Kotwicka | Dorota | dyrektor szkoły |
47 | Kowalska | Helena | historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie |
48 | Kozar | Dorota | język angielski, język angielski zawodowy |
49 |
Krasoń |
Grażyna |
język angielski |
50 |
Kuberska |
Martyna |
pedagog |
51 |
Kur |
Adam |
wychowanie fizyczne |
52 | Kurr | Leon | przedmioty elektroniczne |
54 |
Lackowska |
Łucja |
matematyka |
55 |
Ladach |
Dawid |
język polski |
56 |
Lechowicz |
Adam |
wychowanie fizyczne |
57 | Lemańczyk | Joanna | język angielski, język angielski zawodowy |
58 | Litzbarski | Sławomir | przedmioty elektryczne |
59 | Lubińska | Dorota | język niemiecki |
60 | Łaźniewska-Kostrzewa | Anna | przedmioty elektryczne, matematyka |
61 |
Maj |
Paweł |
religia |
62 | Marjańska | Dorota | język polski |
63 | Matuszak | Magdalena | przedmioty elektryczne |
64 | Mazur Czajka | Jan | przedmioty elektryczne |
65 | Modrzejewski | Błażej | przedmioty informatyczne |
66 | Neubauer | Joanna | podstawy przedsiębiorczości, informatyka |
67 | Niedzielska | Karina | język angielski, język angielski zawodowy |
68 | Nowakowska |
Aleksandra |
przedmioty informatyczne |
69 |
Nowicki |
Rafał |
historia, historia i społeczeństwo, wiedza o społeczeństwie |
70 | Pawlicki | Jerzy | wychowanie fizyczne |
71 |
Pauli |
Marek |
przedmioty informatyczne |
72 |
Piasecka |
Izabela |
przedmioty elektryczne, mechatroniczne |
73 | Pisała | Wioletta | matematyka |
74 |
Podgórska |
Marzena |
matematyka |
75 |
Popiel |
Bernadeta |
matematyka |
76 |
Ptak-Fedyk |
Wioletta |
fizyka |
77 | Pyza | Bożena | biblioteka |
78 | Rachlewicz-Maraś | Jolanta | przedmioty informatyczne |
79 |
Samulczyk |
Joanna |
język angielski, język angielski zawodowy |
80 |
Skamruk |
Agata |
przedmioty informatyczne |
81 | Skrabaszewska | Ewa | biologia, wychowanie do życia w rodzinie |
82 | Skwierawski | Grzegorz | religia |
83 | Sośnicki | Maciej | wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa |
84 | Stoiński | Michał | wychowanie fizyczne |
85 | Stola | Jacek | przedmioty informatyczne |
86 | Szewczyk | Ryszard | wychowanie fizyczne |
87 | Szudrowicz | Barbara | fizyka |
88 | Tyndzik |
Krzysztof |
przedmioty elektryczne |
89 |
Wesołowski |
Marek |
przedmioty informatyczne |
90 | Wojtkiewicz | Radosław | przedmioty informatyczne |
91 | Wójciak | Janusz | wicedyrektor ds. dydaktycznych, geografia |
92 | Wrześniewska-Woźniczka | Jolanta | język niemiecki |
93 | Zaręba | Zbigniew | przedmioty chłodniczo-klimatyzacyjne |
94 | Zdrojewska | Małgorzata | psycholog |